WBPK deska ze dřeva (170 x 170 mm)

 

WBPK
deska ze dřeva (170 x 170 mm)

Dostupnost Na dotaz
7 100 Kč    
Kód produktu WBPK
Kategorie osobní revitalizátory
 

Velice oblíbené desky Grander WBPK (17x17 cm nebo 30x30 cm) patří k nejvyhledávánějším výrobkům Grander Technologie.
Není divu – výhody jako 1,5x delší výdrž potravin a jejIch lahodnější chuť po umístění desky 30x30 cm v lednici, nebo znatelné zjemnění trpkosti nápojů (např. pivo a destiláty, džusy atd.) jsou jednoznačně přínosné pro hospodinky, kuchaře i restaurace. A nejen pro ně, také pro turisty a cestovatele, prostě ty, kteří jsou často mimo svůj útulný domov vybavený Grander Technologií. Uvidíte, oceníte! POZOR malý tip: Destička 17x17 cm vyniká zejména úžasnou skladovatelností (vhodná na cesty).

Pamatujete si legendární repliku, že nejlepší pivo je "ze sedmýho schodu"? Pak vězte, že je třeba přepsat historii... Na scénu podkladových materiálů totiž přichází deska WBPG Grander 30x30, která je vhodná jako podklad naprosto kdekoliv. Mužům poslouží jako vynikající podklad nejen pro pivo, a ženám zase pod z páry vytažené knedlíky ? celá rodina může používat desku s technologií Grander, a záleží jen na fantazii kde. Sami budete překvapeni širokou paletou možností!
Podkládací deska je vhodná nejlépe pro dlouhodobé uchování potravin a nápojů, např. v chladničkách, ale také jako podkládací podložka pod láhve s nápoji a podobné věci denní potřeby (fantazii se meze nekladou). Každý by si to měl vyzkoušet především pokud jde o jeho lůžko na spaní.

ÚČINEK A FUNKCE:

Uvnitř podkládací desky se nachází měděná spirálově uložená trubka, která je naplněna Granderovou vodou. Granderova voda vykazuje určité vibrace na molekulární úrovní. Podkládací deska vytváří přirozené silové pole a může působit velmi pozitivně na lidi, zvířata a rostliny.

MOŽNOSTI POUŽITÍ:

- Všude tam, kde se vyskytují nepřirozená energetická pole, případně kde v důsledku různých vlivů může být přijímáno příliš málo životních energií. Např. pod postelí, sedacím nábytkem, televizorem, počítačem, sedačkou v automobilu, na pracovišti, pod květináčem atd..

- Podkládací deska je vhodná nejlépe pro dlouhodobé uchování potravin a nápojů, např. v chladničkách, ale také jako podkládací podložka pod láhve s nápoji a podobné věci denní potřeby (fantazii se meze nekladou). Každý by si to měl vyzkoušet především - pokud jde o jeho lůžko na spaní ? při jakém použití může sám s deskou dosáhnout nejoptimálnějšího účinku, přičemž by si měl vzít v úvahu svůj osobní energetický stav a tím i optimální únosnost pro sebe osobně.