Revitalizátory Grander prutokove

REVITALIZÁTORY VODY GRANDER - TYP W

Přerušit stávající vedení (potrubí) vody a do přerušeného místa namontovat zázračnou krabičku zvanou revitalizátor vody? Ano, to zvládne šikovný instalatér za několik desítek minut, řeknete si, co se tím ale změní? Mnoho!
Onou zázračnou krabičkou je totiž Revitalizátor Grander W, který, byť vypadá nenápadně, je doslova "našlapaný" technologií, která váš život udělá zase o něco pohodovější. A nejen váš – celá vaše rodina, vaše děti, ale i návštěvy pocítí rozdíl v kvalitě a chuti vody. Jistě i vám zní v uších nespočet reklam na přípravky na odstranění vodního kamene, aby se měla lépe vaše pračka – NE! – mějte se lépe vy a vaši nejbližší. Koneckonců, s technologií Grander ulevíte i zmiňované pračce, ale podstatné je, že záleží pouze na vás, prozradíte-li stále častěji se vracejícím návštěvám, co je k vám táhne. Bude to kvalita vody! Podívejte se blíže na revitalizátor Grander W, co všechno umí, co s vaší vodou (v kuchyni, ve sprše, v bazénu) udělá okamžitě po namontování. Grander W vás zkrátka přesvědčí, že zkrátit pro jednou dovolenou není až takový problém. Problém je nerevitalizovat!

OBLAST POUŽITÍ - PITNA VODA, BAZÉN

Účinek se nemění ani v případě nerovnoměrného používání, delších odstávek, rozvětvených potrubních vodovodních nebo cirkulačních systémů. 

Revitalizátory Grander na doúpravu vody mají uvnitř komory, které jsou naplněny Granderovou vodou. Granderova voda vykazuje určité vibrace na molekulární úrovni. Při průtoku jednotkou se přenášejí vibrace na vodu, aniž by přitom došlo ke kontaktu s Granderovou vodou. Tím se voda opět stává schopnou požití, odolnou a transportovatelnou.

Revitalizaci vody se zlepší její organoleptické vlastnosti, zlepší se chuť, odstraní se nežádoucí zápach (především zápach chloru). Dále se sníží povrchové napětí vody až o 17 % (měřeno přístrojem LAUDA - kruhový tensiometr). Voda je na pocit měkčí, lze docílit např. snížení dávkování pracích a čistících prostředků atd. Tyto hodnoty závisí na minerálním složení vody.

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • TYPK Kód: 50
  REVITALIZÁTORY VODY GRANDER - K (topeni)
  Na dotaz
  ÚČINEK A FUNKCE: Revitalizátory Grander na doúpravu vody mají uvnitř komory, které jsou naplněny Granderovou vodou. Granderova voda vykazuje určité vibrace na molekulární...

  od 40 000 Kč
 • REVITALIZÁTORY VODY GRANDER - W (pitna voda) Kód: W50
  REVITALIZÁTORY VODY GRANDER - W (pitna voda)
  Na dotaz
  Přerušit stávající vedení (potrubí) vody a do přerušeného místa namontovat zázračnou krabičku zvanou revitalizátor vody? Ano, to zvládne šikovný instalatér za několik desítek...

  od 40 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem