Osobní revitalizátor Grander PENEGRIZER WEST

 

ÚČINEK A FUNKCE:

A v restauraci, v baru u bazénu či v divočině, prostě tam, kde ještě technologii Grander nepoužívají?
Zde nastupuje oblíbený, doslova kapesní revitalizátor Grander PENEGRIZER. Má tvar elegantní kovové tužky z ušlechtilé oceli. Je určen hlavně pro osobní použití, například v restauraci, kavárně či na dovolené.

Dostupnost Na dotaz
3 800 Kč    
Kód produktu WEST
Kategorie Pro Domácnost
 

ÚČINEK A FUNKCE:

A v restauraci, v baru u bazénu či v divočině, prostě tam, kde ještě technologii Grander nepoužívají?
Zde nastupuje oblíbený, doslova kapesní revitalizátor Grander PENEGRIZER. Má tvar elegantní kovové tužky z ušlechtilé oceli. Je určen hlavně pro osobní použití, například v restauraci, kavárně či na dovolené. Napraví molekulární mřížku jakékoliv tekutiny v dosahu 10 cm a do objemu 1 litru. Grander PENEGRIZER nemusíte do tekutiny ponořit (ale můžete), stačí ho na 2-3 minuty umístit poblíž nádoby s tekutinou, nejen vodou. Okamžitě obnoví a posíli vlastnosti jak vody, tak i všech nápojů (piva, kávy, nealka), ale také polévek zkrátka všech produktů obsahujících vodu. Grander PENEGRIZER můžete nosit při sobě a pak si OPRAVDU KDEKOLIV pochutnávat na živé, zdraví prospěšné vodě.

Ekologický osobní revitalizátor Grander PENEGRIZER WEST je naplněn Granderovou vodou, síla účinkuje harmonizačně na všechny nápoje.

POUŽITÍ:

Aby bylo možné zachovat kovový povrch co nejdéle nepoškozený, je třeba dbát na to, že Grander PENERGIZER není vhodný na dlouhodobé doupravování (ponechání v tekutině po delší dobu). Tyčka by měla být ponořena do tekutiny maximálně do 2/3 (max. po úchyt), jinak by mohlo dojít ke korozi v místě pod úchytem. Zamezte odření!!

ÚDRŽBA:

Umyjte jen čistou vodou a vysušte měkkým hadříkem.