5 důvodů proč Grander

1. GRANDER zvyšuje relaxační účinky vody


Ano. Dlouhodobým pozorováním uživatelů bylo jednoznačně potvrzeno, že voda po revitalizaci Granderovými jednotkami získavá větší relaxační účinky. Dále jepozorováno zlepšení zdravotního stavu, příliv sil a vitality. Vyhlášená wellness centra a hotely v Evropě Granderovu technologii již používají více jak 10 let. Proč si to nedopřejete doma a napořád?! 
Doporučujeme: revitalizátory Grander W.

 

2. GRANDER šetří

Tady je to naprosto jednoznačné. GRANDER technologie je nejen ekologická, ale také ekonomická!
Mohly se o tom přesvědčit stovky velkých, středních i malých podniků po celém světě (velice doporučujeme video: Grander – zkušenosti.), ale hlavně statisíce uživatelů v domácnostech.
Omezte nebo úplně vynechte chemikálie! Voda (mimo jiné) začne lépe rozpouštět, tím ušetříte až 50 % na pracích a čisticích prostředcích, na balené vodě, na chlóru do bazénu nebo také např. na součástkách, kde se jinak usazuje vápník (pračka, myčka) a rez (také například na topení – lépe se přenáší teplo). Hrubou kalkulací jsme se dostali k podhodnocené častce 15 000 Kč ročně (počítáno pro čtyřčlennou rodinu a menší bazének). Jednotka se tedy zaplatí do 1–3 let a dál vám začne šetřit peníze!
Zkraťte pro jednou dovolenou, ušetří vám na 20 dalších!
Doporučujeme: revitalizátory Grander W a K a válcové jednotky Grander.

3. GRANDER chutná

Velký potenciál GRANDER technologie je v kulinářství – ano voda je v každém jídle (ať už je to pečivo, zelenina, ovoce, těstoviny, maso, sýry, ryby nebo nápoje). Zjemnění, omezení hrubé trpkosti a hladší průběh chuti jídla a nápojů je to, čím vyniká Grander Technologie. GRANDER prostě chutná!
Navíc potraviny vydrží až o 50 % déle – a to je dobrý důvod, nemyslíte?
Začněte jako tisíce (leckdy ze začátku skeptických) lidí s Grander PENERGIZER a deskou Grander U.V.O.

 

4. GRANDER trvá

Ať už si kdokoli myslí cokoli – ano, Grander účinek neklesá. Na rozdíl například od magnetické vody, GRANDER naprosto s přehledem vyniká právě v trvanlivosti. Voda se v podstatě stane nekonečně trvanlivou – získává zpět samočisticí vlastnosti (pozitivní bakterie jsou podporovány), které jsou jí odepřeny zhoršením životního prostředí.
Potraviny vydrží až o 50 % déle. Také GRANDER jednotky jsou trvanlivé, jejich životnost je min. 20 let + (technologie existuje cca 20 let). Odhadovaná životnost je ale mnohem delší.
Doporučujeme: revitalizátory Grander W a desku Grander U.V.O.

5. GRANDER je ekologický

GRANDER Technologie nejen, že nepotřebuje proud, servis a chemikálie, ale sama o sobě navíc prospívá zlepšení životního prostředí.
Grander technologie pozitivně podporuje růst květin a rostlin – je velice vhodná do zahradnictví a zemědělství, rybníků a biotopů (také z ekonomických důvodů).