Grander dvouválec velký KDZG
search
  • Grander dvouválec velký KDZG

Grander dvouválec velký KDZG

50 000,00 Kč
S DPH

Doúprava vody oběžnych systemů

Počet

Doúprava vody oběžnych systemů - Grander dvouválec malý KDZK, dvouválec velký KDZG

Jste příznivcem čerstvé pramenité vody, ekologem s vlastní studnou či jiným zdrojem nebo zásobníkem vody? Ať jste či nejste – stát se jím můžete! Nikoliv bez další novinky na českém trhu s označením Grander dvouválec malý KDZK. Revitalizace vody s technologií Grander může díky tomuto výrobku probíhat v podstatě kdekoliv, v jakémkoli zdroji vody. Chcete dopřát kvalitní vodu rybám ve svém jezeru nebo dokonce v rybníku, nebo si jen vylepšit vlastní studnu u domu, na chatě či chalupě? Chcete kvalitní, jemnou a chuťově skvělou vodu dopřát i svým blízkým? Přečtěte si více o doúpravě vody, přečtěte si více o Grander válcích.

Účinek a funkce:

Jednotky oživení vody v dvouválcovém provedení mají uvnitř 2 komory uspořádané vedle sebe, které jsou naplněny Granderovou vodou.

Technické údaje:

TYP:

Dvouválce

Doupravovací tyče

Rozměr:

velký

malý

malá

MODEL:

KDZG

KDZK

WEZK

Použití v množství ca. (m3)

100

50

5

Rozměry [mm]

výška

šířka

hloubka

285

170

70

120

120

55

150

-

D 34

Váha [kg]

6,5

2

0,5

Uvedené použití pro daná množství se vztahují převážně na kopané studně a nádrže, v nichž je zaručené určité setrvání vody. Je-li silný přítok a odtok, tj. existuje velká výměna vody, je účelné použít větší jednotku oživení, aby se zamezilo určité ztrátě účinku v důsledku efektu zředění.

Optimální umístění dvouválce:

Nejlépe umístění v místě nasávání pumpy, avšak mimo dosah usazenin, přičemž je třeba ještě dát pozor na to, aby oživovací jednotka sama nepřišla do přímého kontaktu s ponorným čerpadlem.

Ve stojaté vodě:

Ponořit buď vleže (např. na kameni) nebo nechat viset, přičemž je třeba opět dbát na to, aby oživovací jednotka nebyla pokryta usazeninami.

Vyrobeno v Rakousku

 

KDZG
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.