Dvouválec malý WDZK
search
  • Dvouválec malý WDZK

Dvouválec malý WDZK

29 000,00 Kč
S DPH

Vrtané studně, nádrže, jímky, rybníky a jiné zásobníky pitné vody.

Počet

Doúprava vody - Grander tyč malá WEZK, Dvouválec malý WDZK, Dvouválec velký WDZG

Účinek a funkce:

Jednotky na doúpravu pitné vody mají uvnitř komory, které jsou naplněny Granderovou informační vodou.

Podle Johanna Grandera, vynálezce doúpravy vody informací, lze přenést vlastnosti informační vody na každou vodu – se všemi svými pozitivními účinky na lidi, zvířata, rostliny a celé životní prostředí.

Doúpravou pitné vody se zlepší organoleptické vlastnosti vody – zlepší se chuť, odstraní se nežádoucí zápach (především zápach chlóru). Dále se sníží povrchové napětí pitné vody až o 17 % (měřeno přístrojem LAUDA-kruhový tensiometr). Pitná voda je na pocit měkčí, a při jejím použití s pracími a čistícími prostředky atd. lze docílit např. snížení jejich dávkování. Tyto hodnoty závisí na minerálním složení vody.

Okruhy použití

Vrtané studně, nádrže, jímky, rybníky a jiné zásobníky pitné vody.

Předpokladem pro použití Granderovy technologie do pramenité a studniční vody je, že tato má úředně potvrzenou vhodnost k požívání.

Provedení jednotek

Válcové jednotky a doupravovací tyče jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli V4A a obsahují komory naplněné Granderovou informační vodou.

Provedení jako dlouhá tyč je určeno pro použití do stoupačky ve vrtaných studních a v nádržích, v nichž by nemohl být dvouválec použit vzhledem k velmi malému otvoru roury.

Velká a malá doupravovací tyč je určena pro použití v nádržích s malým obsahem (malé studně, nádrže na vodu, sudy na nápoje atd.)

Technické údaje:

TYP:

Dvouválce

Doupravovací tyče

Rozměr:

velký

malý

malá

MODEL:

WDZG

WDZK

WEZK

Použití v množství ca. (m3)

100

50

5

Rozměry [mm]

výška

šířka

hloubka

285

180

70

150

120

55

165

-

D 34

Váha [kg]

5,5

2

0,5

Znalecké posudky

Hygienická vhodnost použití originálních Granderových jednotek doúpravy vody pro oblast pitné vody byla posouzena Státním zdravotním ústavem v Praze. č.j. CHZP-1158/99a z 21. 2. 2000 a č.j. CHZP-1158/99b z 15. 5. 2000 a opakované posouzeni podle nové platné legislativy č.j. CHZP-132/01 z 19. 6. 2001.

Vyrobeno v Rakousku

WDZK
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.